MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.09.19

Patronat honorowy

Z dumą informujemy, że Dyrektor Generalny Lasów Państwowych - dr inż. Andrzej Konieczny objął Patronatem Honorowym nasze wydarzenie. 
09.09.19

Patronat honorowy

Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie PASJE - ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.
03.09.19

Nasi wystawcy - Dzika Knieja

Jednym z kilkudziesięciu wystawców Pasji jest sklep Dzika Knieja. Historia sklepu sięga 2003 roku. Wtedy to po raz pierwszy sklep sprowadził fotopułapki. Obecnie posiada ponad 50 różnych modeli fotopułapek, a także wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki której jest w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi. Oferta z każdym rokiem wzbogaca się o nowe produkty.

więcej >>
12.08.19

WADERA - odzież dla najmłodszych

Jedną z wielu firm odzieżowych, która zaprezentuje się podczas wydarzenia będzie polska marka WADERA.

„Projektujemy i szyjemy ubrania o leśnym charakterze, wykorzystując najwyższej jakości tkaniny i dzianiny. W naszym asortymencie znajdą Państwo wygodne i praktyczne ubrania i akcesoria dla dzieci. Nasze produkty z pewnością wpasują się w codzienną garderobę i wyeksponują rodzinne zainteresowania. Wciąż poszerzamy ofertę - wprowadziliśmy produkty dla niemowląt oraz dorosłych.


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6