MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

25.10.19

IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019

Największa w Polsce wystawa broni palnej oraz Zlot Miłośników Broni odbędzie się w tym roku w Targach Lublin. Równolegle do zlotu i wystawy będą odbywać się targi  PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL  - jedno z największych wydarzeń dla branży łowieckiej i strzeleckiej w kraju.Sobota 7 grudnia będzie domeną kolekcjonerów broni. Tego dnia odbędzie się tradycyjnie organizowana na Zlocie wystawa broni. Będzie można zobaczyć około 2,5 tysiąca sztuk broni, w tym modeli wyjątkowych i unikalnych.  W tym samym czasie w hali obok zwiedzający zapoznają się  z ofertą producentów sklepów z bronią myśliwską i sportową. Niedziela 8 grudnia oddana zostanie w ręce strzelców i sportowców. Dominującym motywem spotkania tego dnia będą kluby i stowarzyszenia strzeleckie. Zaprezentują się także firmy szkoleniowe.

więcej >>
03.10.19

Piotr „Kubek” Jakubiec i jego noże

Kolejnym producentem noży, który zaprezentuje swoje dzieła podczas Pasji będzie Piotr „Kubek” Jakubiec. Noże tego producenta to wysmakowane, ale i ergonomiczne kształty, przeważnie połączone z pięknie dobranymi drewnianymi okładzinami. ”Kubek”  stara się zawsze najpierw dojść z klientem do porozumienia i wiedzieć, jakiego noża on oczekuje. Bardzo często robi noże z rysunku, metodą z „łokcia”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko numer 80 B. 

01.10.19

Wystawa noży Pawła Kiedy

Jedną z wielu stref atrakcji, które przygotowaliśmy dla odwiedzających Pasje, będzie wystawa noży. Na wystawie zaprezentuje się kilkunastu producentów noży z całej Polski. Noże będzie można oglądać, porozmawiać z ich twórcami, ale co najważniejsze zakupić interesujący nas model. Swoje ręcznie wyrabiane noże zaprezentuje między innymi Pan Paweł Kieda.  Zapraszamy do odwiedzenia Wystawy i stoiska numer 80 A.

11.09.19

Profesjonalne szkolenia survivalowe

Jedną z kilkunastu stref tematycznych, jakie przygotowaliśmy dla zwiedzających na Pasjach, będzie Strefa Survivalu, na której odbywać się będą m.in. profesjonalne szkolenia survivalowe prowadzone przez Partyzantów Lubelszczyzny. Firma zajmuje się organizacją zajęć związanych ze sztuką przetrwania. Organizują zajęcia szkoleniowe od poziomu podstawowego po zajęcia o wysokim stopniu zaawansowania. Większość programu szkoleniowego dopasowują do oczekiwań klientów oraz wieku uczestników.


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6