MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

29.11.19

Broń myśliwska i sportowa na Targach Pasje

Jednym ze 100 wystawców na Targach Pasje będzie sklep Guns 4 You oraz Lubelskie Centrum Strzeleckie. Swojej ofercie zaprezentują m.in. broń dla miłośników C-Zetek, Sako, Tikka oraz Beretta. 


29.11.19

Spartans ASG na Targach Pasje

Firma Spartans ASG powstała w 2018 roku. Od samego początku cechuje się wysokim poziomem organizowanych imprez i ciekawymi pomysłami. W lutym tego roku otworzyli swój sklep przy ul. Kunickiego54, który jako jedyny w Lublinie zajmuje się sprzedażą artykułów do ASG, serwisem i wypożyczaniem replik oraz umundurowania. Na Targach Pasje zorganizują dla Państwa specjalną strzelnice ASG. 
28.11.2019

Akcesoria dla myśliwych

„Dla myśliwego” to kolejna firma, która zaprezentuje na Targach różnego rodzaju akcesoria dla myśliwych. Dbając o bezpieczeństwo na polowaniu produkują oraz znakują opaski na kapelusze oraz pomarańczowe szaliki polarowe. Współpracują z Nadleśnictwami, Kołami Łowieckimi, Zarządami Okręgowymi oraz z prywatnymi odbiorcami wykonując indywidualne zamówienia! Więcej informacji o firmie: dlamysliwego.pl
28.11.2019

Od myśliwych dla myśliwych

Na Targach Pasje zaprezentuje się  firma Izukof.pl,  która w swoim asortymencie posiada produkty noktowizyjne, optykę i akcesoria myśliwsko-outdoorowe.

Na Targach pokażą m.in. :
➡kamerę termowizyjną MTD 640 gen II
➡kamerę termowizyjną MTD 35 PRO
➡kamerę termowizyjną i nasadka na lunetę - MTD CL42


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6