MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.12.19

Odzież leśna dla dzieci

Kto powiedział, że Pasje są tylko dla dorosłych? Mali miłośnicy natury i kamuflażu znajdą również coś dla siebie. Na Pasje - łowiectwo strzelectwo survivall zaprezentuje się marka WADERA, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych małych jak i tych dużych miłośników przyrody. Wygodne i praktyczne ubrania ze starannie dobieranej dzianiny i tkaniny, a także akcesoria o leśnym charakterze będą mogli Państwo podziwiać już w ten weekend w Targi Lublin S.A.
05.12.2019

Stoisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych z Lublina

Zapraszamy na atrakcje w ramach stoiska Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych z Lublina (stoisko 59) i do ich namiotu promocyjno-edukacyjnego, przy którym poprzez zabawę przekażą wiedzę o lesie, jego mieszkańcach oraz pracach gospodarczych, jakie wykonują leśnicy. Opowiedzą także o zarządzanych Ośrodkach Hodowli Zwierzyny, a także o możliwościach wykorzystania lasu do uprawiania aktywności typu bushcraft i survival. Zaś w niedzielę 8 grudnia, odbędzie się „strefa rodzinnych rywalizacji” z nagrodami – będzie można dowiedzieć się jak zachować się w lesie, co zabrać ze sobą na wyprawę, jakie dzikie rośliny mogą zaspokoić nasz głód lub jak odnaleźć się w przypadku zagubienia się w leśnych ostępach.
04.12.2019

Laser Shot

Laser Shot jest liderem branży w dostarczaniu wirtualnych rozwiązań treningowych używanych wśród różnego rodzaju służb. Trenażery strzeleckie Laser Shot pozwalają w sposób bezpieczny przeszkolić osoby, które nigdy nie miały w rękach broni, wyrobić pierwsze nawyki oraz nauczyć zasad bezpieczeństwa. Trenując z wykorzystaniem trenażerów możemy również wyćwiczyć pamięć mięśniową oraz poprawić celność oraz skupienie. Podczas Targów Pasje zapraszamy na stoisko firmy LS TARGETUM i zabawę z Laser Shot.
01.12.2019

Amunicja od firmy WReN

Firma WReN to producent amunicji, dystrybutor broni i amunicji, sklep stacjonarny. W ofercie firmy dostępna jest amunicja bocznego zapłonu, amunicja centralnego zapłonu, amunicja śrutowa takich firm jak: Sellier&Bellot, Hornady, Magtech, GGG, STV, ZVX, PMC, , PPU, GECO, FAM Pionki, SAGA oraz amunicja do broni kolekcjonerskiej i broni o kalibrach unikalnych. W sklepie stacjonarnym WReN zlokalizowanym zaraz za granicami administracyjnymi miasta Lublin, zaopatrzyć się można także w broń krótką, broń sportową i broń kolekcjonerską.

WReN posiada w sprzedaży tarcze strzeleckie, preparaty do czyszczenia i konserwacji broni, ochronniki słuchu, okulary strzeleckie, magazynki, kabury i ładownice, pokrowce, futerały, pasy oraz pudełka na amunicje i zbijaki różnych kalibrów. Z przedstawicielami firmy WReN spotkacie się Państwo na Targach Pasje, w weekend 7-8 grudnia. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6